Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Storczyk w doniczce

Dostawa 0zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Storczyk dwupędowy w doniczce to nie tylko wspaniała urodzinowa niespodzianka ale także piękna dekoracja domu. Jest wspaniałym zamiennikiem kwiatów ciętych, a co najważniejsze – będzie cieszył obdarowanego przez wiele lat.

Wielkość kwiata doniczkowego
Storczyk doniczkowy dwupędowy plus przybranie.
Kolor storczyka uzależniony jest od dostępności.

Najwyższą jakość naszych kompozycji gwarantują najlepsi floryści w Polsce. Podczas wybierania kwiatów zwracają szczególną uwagę na ich świeżość oraz piękny wygląd. W związku z sezonowością kwiatów i indywidualnym stylem układania bukietów, dostarczone kompozycje mogą różnić się od tych zaprezentowanych na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Każde 100zł wydane na kwiaty to 1% rabatu.

Opinie klinetów