Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty na ślub

Moment zaślubin bliskich osób to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu Młodej Pary, ale także najbliższych ludzi ich otaczających. Wyślij kwiaty na ślub jeśli nie możesz się na nim zjawić osobiście - taki gest pozwoli Ci być z nowożeńcami chociaż duchowo i wspierać ich na odległość w tym wielkim dniu. 

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dotyk zmysłowości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty gwiazda wśród róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty gwiazda wśród róż
139,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
159,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
Pałac we mgle Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Pałac we mgle
189,00 zł
Zobacz więcej
Róże na urodziny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże na urodziny
249,00 zł
Zobacz więcej
Piękne róże Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Piękne róże
269,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet białych róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
319,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty ślubne z dostawą

Dzień ślubu bliskich dla nas osób to piękny moment by móc przekazać nowożeńcom coś prosto z serca. Chcemy być pomocni, pomóc w organizacji a jednocześnie nie stać się nadgorliwymi.
Czas oczekiwania na ten jeden dzień przeżywacie w stresie, może nie aż w takim stopniu jak Młoda Para, jednak nie odchodzi to w zapomnienie, a chodzi Wam po głowie wiele pytań: co ubrać, co kupić, jak się przygotować. Chcemy pomóc Wam chociaż w jakiś sposób podsunąć pomysł na przygotowanie się do tego dnia.

Prezent ślubny

Zbliża się dzień zaślubin, a Wy zastanawiacie się wciąż nad prezentem? Dla jednych to będzie jedna z gorszych misji do wykonania, by znaleźć coś wspólnego i praktycznego. Każdy z nas pamięta czasy, kiedy w ramach prezentu ślubnego kupowało się komplet sztućców, grubą, wysokiej jakości pościel, mikrofalówkę czy zastawę stołową. My przedstawimy wam inne propozycje prezentów jakie mogą być idealnym pomysłem dla nowożeńców. 
Voucher na pobyt poślubny – z możliwością ustalenia terminu. Najlepiej jednak wcześniej podpytać Parę Młodą, czy mają jakieś plany na podróż po ślubie, ale zrobić to tak, by się nie spodziewali. 
Ekspres do kawy – taki prezent warto przemyśleć wcześniej. Jeśli macie pewność, że wasi solenizanci są kawoszami i nie mają takiego sprzętu w domu, to na pewno będzie to dobry pomysł.
Talon na romantyczny lot balonem – w końcu po wielu miesiącach przygotowań wymarzonego wesela, nowożeńcy mają czas by zająć się sobą. Możecie im zapewnić niezapomniane chwile w przestworzach obdarowując ich takim prezentem.
Obecnie często Pary Młode ułatwiają gościom sprawę wybrania prezentu, gdyż najzwyczajniej wolą otrzymać po prostu „kopertę” z gotówką, a z zebranej sumy pieniędzy kupić coś, co może być im bardziej potrzebne – w końcu sami wiedzą najlepiej, co im w życiu jest niezbędne. 
Najczęściej nowożeńcy oznaczają piktogramem taką chęć zamiany na zaproszeniach ślubnych – w takiej sytuacji goście wiedzą od samego początku, że mają z głowy poszukiwanie idealnego prezentu.

Kwiaty na ślub

Bukiet w ramach podarunku ślubnego to już pewnego rodzaju tradycja. Obdarowujemy nim Młodą Parę w ramach gratulacji po ceremonii zaślubin składając przy tym życzenia na nową drogę życia. Kwiaty na ślub powinny pasować do motywu przewodniego całej ceremonii ślubnej, jednak nie zapominając o tym, że bukiet powinien być skomponowany w stonowanych kolorach. Jakie więc kwiaty na ślub wybrać, by nie urazić nowożeńców i jakie kolory będą tymi bezpiecznymi?
Postawcie przede wszystkim na jasne, niekrzykliwe kolory. Doskonale sprawdzą się w tym wypadku wszystkie pastele: pudrowy róż, biel, écru, pistacjowy, błękit i brzoskwiniowy – oczywiście nie używając ich wszystkich naraz. Zawsze jednak w bukiecie biel musi być przeważającym kolorem. Dlaczego właściwie biel? Zgodnie z tradycją biel oznacza niewinność, uduchowioną miłość, czystość i sekret. Biały bukiet ślubny oznacza szczęśliwą miłość, dlatego też kolorem wiodącym wszystkich ślubów jest ten, a nie inny kolor. Jeśli wiemy, że Młoda Para przygotowuje ślub z niebieskimi akcentami, nie bójmy się też tych drobnych akcentów w naszym  bukiecie zawrzeć, jednak utrzymując umiar i dobry smak.
Jeśli chodzi o rodzaj kwiatów, to idealnie sprawdzą się jasne czy pudrowe róże, eustomy w tych samych kolorach, goździki czy alstromerie, a w okresie wakacyjnym idealnie sprawdzą się piwonie – często wybierane przez nowożeńców do dekoracji ślubnych.

Jakich kwiatów na ślub unikać?

Kwiatowe savoir-vivre jest bardzo istotne, by uniknąć nietaktowności i nie popełnić gafy na tak ważnym wydarzeniu jak ceremonia zaślubin. Przedstawiamy kilka zasad i sugestii pomocnych w doborze kwiatów, a raczej eliminacji tych raczej niechcianych.
-Lepiej unikać takich kwiatów, które raczej kojarzą się z przykrymi wydarzeniami jak pogrzeby czy na przykład Święto Zmarłych. Takimi kwiatami będą zdecydowanie kalie i chryzantemy. Jeśli nie jesteście w stanie rozróżnić 
-Nie obdarowujcie Młodej Pary kwiatami doniczkowymi. Jest wiele okazji kiedy możemy komuś taką roślinę podarować, a na ślub po prostu nie wypada.  
-Starajcie się eliminować kwiaty polne. Wyjątkiem mogą być sytuacje, kiedy Młoda Para wyrazi taką chęć, bądź wiemy, że motywem przewodnim dekoracji ślubnych jest styl boho.
-Absolutnie nigdy nie wręczajcie kwiatów sztucznych. Jest to ogromny nietakt i tak się po prostu nie robi.

Życzenia z okazji ślubu:


Jeżeli kochać – to kochać stale,
dopóki serce przestanie bić.
I swej miłości nie wstydzić się wcale,
bo bez miłości nie można żyć.

***

Szczęśliwa Młoda Paro,
w Uroczystym Dniu Ślubu
Życzymy Wam
miłości gorącej jak słońce,
szlachetnej jak złoto,
czystej jak łza i słodkiej jak miód
oraz spełnienia Waszych
wspólnych marzeń i planów. 

***

W maleńkiej obrączce uczuć cały świat
miłość, obowiązek i wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka a znaczy tak wiele,
na całe życie włożona w kościele. 

***

Wszystko, co tylko miłe na świecie,
Wszystko, co tylko pomyślność wróży,
Niech się Wam w jedno ogniwo splecie
Będzie szczęściem w życia podróży!