Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Powrotu do zdrowia

Wyśmienity humor, pozytywne nastawienie i dobre chęci - to recepta na szybki powrót do zdrowia. Podaruj bliskiej osobie bukiet kwiatów, bo nic tak nie wprawia w odpowiedni nastrój i nie daje chęci do życia jak wspaniała, kwiatowa niespodzianka. 

1 z 3
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z goździków Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet radosny dzień Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosny dzień
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet barwy szczęścia Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet barwy szczęścia
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dotyk zmysłowości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Urocza chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty do biura Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Urok życia Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urok życia
139,00 zł
Zobacz więcej
Zagubiony sen Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zagubiony sen
139,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na poprawę zdrowia

Kwiaty od wieków są podarunkiem, który momentalnie wprawia w dobry humor każdego: czy to mała dziewczynka, młoda dziewczyna, czy wiekowa kobieta bądź mężczyzna. Poprawiają humor, wprowadzają w dobry nastrój, wzbudzają zachwyt, niekiedy nawet i wzruszenie, a co najważniejsze – sprawiają ogromną radość. Każdy z was z pewnością chciał bliskiej osobie poprawić humor w ciężkich momentach, ale nie wiedział do końca jak to zrobić. Nagłe pogorszenie stanu zdrowia, utrata bliskiej osoby, ciężkie rozstanie z partnerem, kłótnia z najbliższą osobą – te wszystkie sytuacje są każdemu dobrze znane. Kwiaty na poprawę samopoczucia to jest zawsze najlepszy sposób, by choć trochę pomóc bliskiemu odbiec myślami od trudnych momentów. 

Podarunek na powrót do zdrowia

Co podarować osobie, by życzyć jej szybkiego powrotu do zdrowia? Warto zastanowić się nad obecną sytuacją w jakiej się bliski znajduje. Najważniejsza w ciężkich chwilach będzie co prawda Wasza obecność, wsparcie i miłe słowa otuchy, ale miły podarunek na powrót do zdrowia i poprawę humoru będzie tylko miłym dodatkiem.
Jeśli wasz bliski leży w szpitalu, możliwości w wyborze podarunków mogą być ograniczone. 
Będąc pod opieką lekarzy, istnieje szansa, że bliski poddany jest ograniczonej diecie, a więc podarunki w postaci słodyczy czy przekąsek nie zawsze będą trafionym prezentem. Wcześniej warto się zorientować, czy bliski jest na ograniczonej diecie i nie może przyjmować innych posiłków.
Zawsze jednak dobrym i trafionym w takiej sytuacji podarunkiem będzie kosz owoców w ładnym, eleganckim opakowaniu. Taka bomba witaminowa będzie odpowiednia dla każdej osoby. 
Dla osób, które spędzą w szpitalu bądź na odpoczynku w domu więcej czasu idealnie sprawdzi się prezent w postaci dobrej książki. Nic tak nie pobudza wyobraźni i nie pozwala zapomnieć o problemach jak dobra opowieść miłosna, powieść fantasy czy historia kryminalna. Upewnijcie się tylko wcześniej, jaki gatunek książek bliski lubi by nie popełnić gafy. 
Jeśli dalej nie jesteście pewni co do powyższych propozycji, zdecydujcie się na piękny bukiet kwiatów, który z pewnością zachwyci odbiorcę.

Kwiaty na poprawę samopoczucia

Kwiaty na powrót do zdrowia to jeden z najlepszych sposobów, by poprawić bliskiej osobie samopoczucie i dać motywację do rychłego zdrowienia. Najlepiej zdecydować się na bukiety jak najbardziej kolorowe, takie wprawiają w radosny nastrój i choć trochę rozweselają nawet największego smutasa. Bukiety we wszystkich kolorach tęczy kojarzą się z nadejściem słońca po ulewie, dlatego dobrze się kojarzy z poprawą humoru nawet w najgorszych chwilach. Połączenie różnych rodzajów kwiatów w każdym możliwym kolorze sprawi, że każde spojrzenie na bukiet sprawi szeroki uśmiech u osoby obdarowanej. Do bukietu warto wybrać słoneczniki o jeśli akurat jest na nie sezon. Słoneczniki swoimi kwiatami przypominają słońce i reprezentują słoneczne ciepło, dlatego też na pewno dodadzą kompozycji letniej świeżości. Warto wybrać także gerbery, goździki i margerytki w różnych kolorach, najlepiej w dość intensywnych by całość tworzyła piękny, barwny mix. Do bukietu koniecznie dołączcie życzenia dodające otuchy bądź wierszyk, najlepiej taki z żartem, by słowa również sprawiły u odbiorcy uśmiech od ucha do ucha. 
Jeśli chcecie zrobić bliskiemu niespodziankę, a nie możecie tego zrobić osobiście bądź nie chcecie zdradzać kto jest nadawcą, wybierzcie opcję kwiatów z dowozem. Kurier doręczy kwiaty anonimowo pod wskazany adres do rąk własnych. Taki gest zaskoczy odbiorcę i na pewno wpłynie na poprawę samopoczucia. 

Kwiaty do szpitala

Wybieracie się na odwiedziny do szpitala i chcecie podarować bukiet na powrót do zdrowia jednak nie wiecie na jakie kwiaty się zdecydować. Najlepszym wyborem będzie zrezygnować z kwiatów, które mają intensywny zapach. Kwiaty o silnych zapachach mogą nie być mile widziane w szpitalu, nie tylko przez naszego obdarowanego, ale także przez pacjentów dzielących tę samą salę oraz personel. Woń może być drażniąca dla pacjentów po operacjach i zabiegach, co może doprowadzić do mdłości, a zdecydowanie nie byłby to finalnie miły gest na powrót do zdrowia. Jeśli nie wiecie, jakie kwiaty mogą prowadzić do takiego skutku, zapytajcie florystykę, na pewno pomoże w doborze odpowiednich kwiatów i udzieli innych pomocnych wskazówek.
Decydując się bukiet kwiatów do szpitala, pamiętajcie by wybierać kwiaty w różnych kolorach, by mogły kontrastować wśród ponurych ścian sal szpitalnych i wprowadzać wspaniały, pozytywny nastrój. 

Życzenia na powrót do zdrowia


Szlachetne zdrowie,
nikt się nie dowie,
jako smakujesz, aż się zepsujesz..
Lecz jak już zdrowie powróci Tobie,
każdy się dowie, o tym sposobie. 

***

Grypa dopadła Cię? Nie martw się, to ma swe zalety! 
Całymi dniami czytaj gazety, 
oglądaj seriale i telenowele, 
nauczysz się sporo i pośmiejesz wiele. 
Jedz dużo i niech wszystko robią za Ciebie,
przecież musisz oszczędzać siebie!
Na nogi staniesz szybciutko, 
do pracy wrócisz raniutko. 

***

Kiedy chorujesz, pamiętaj o tym,
nawet jak zdrowie będzie daleko
- gdy coś płynie pod prąd,
kiedyś zmieni swój kierunek i popłynie z rzeką.

***

Najserdeczniejsze życzenia
zdrowia i pogody ducha na nadchodzące dni
oraz uśmiechu na twarzy
życzą..