Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Gratulacje

Złóż najserdeczniejsze gratulacje swoim bliskim i podaruj bukiet pięknych kwiatów z tej okazji. Przekaż swoją dumę, radość i zadowolenie ze wspaniałych osiągów swoich najbliższych. Pamiętaj, by na bileciku zamieścić słowa płynące prosto z serca. 

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z goździków Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne kwiaty Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Wiosenne kwiaty
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z lilii Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z lilii
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet radosna chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosna chwila
159,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet białych róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
319,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na gratulacje

Każdy z Was zapewne doskonale zna ten moment, kiedy otrzymujecie zaskakującą wiadomość od bliskiej osoby ze wspaniałą nowiną. Sms z informacją o narodzinach dziecka, telefon o zdanym egzaminie na prawo jazdy, wiadomość o udanej obronie pracy magisterskiej, awansie na wymarzone stanowisko. W takich chwilach chcecie pogratulować tej osobie, a tym samym przekazać, że cieszycie się razem z nią z jej osiągów ale nie macie możliwości by zrobić to osobiście i najlepiej jeszcze dziś, jak najszybciej. Jak szybko, pięknie i z klasą złożyć gratulacje? Odpowiadamy: kwiaty, kwiaty, kwiaty. Kwiaty gratulacyjne to zawsze najlepszy i najszybszy pomysł na prezent, by uczcić sukces bliskiego. Pokażcie mu, że jesteście z niego dumni tym wspaniałym gestem.

Prezent na gratulacje

Istnieje wiele pomysłów, by móc pogratulować bliskim i przekazać im naszą dumę z ich osiągów i sukcesów. Jednym z najczęściej przez was wybieranym sposobem jest przekazanie kwiatów – dzięki nim, możecie zrozumieć się bez słów. Jednak chcemy przedstawić kilka innych pomysłów na  prezent w ramach gratulacji. 
Słodycze i czekoladki – czekolady bogate w liofilizowane owoce czy różnego rodzaju orzechy, czekoladki z alkoholem, dobrej jakości praliny. Kto ich nie lubi? Sklepy posiadają ofertę naprawdę różnego rodzaju słodkości, nawet te z życzeniami okolicznościowymi. Z całą pewnością znajdziecie takie, które będą odpowiednie na daną okazję.
Alkohole – dobre wino, długo leżakująca whisky czy wódka z wyższej półki to również klasyczny, a jednak zawsze dobry pomysł na gratulacje. Należy jednak pamiętać, żeby powstrzymać się przed podarowaniem alkoholu w ramach gratulacji z okazji zajścia w ciążę czy narodzin dziecka, gdyż świeżo upieczona mama nie będzie w stanie nacieszyć się takim podarkiem.
Biżuteria i galanteria skórzana – nowe kolczyki, złota bransoletka, skórzany portfel na szczęście? Takie prezenty zawsze ucieszą jubilatkę płci pięknej, jednak nie są to prezenty przeznaczone wyłącznie dla pań. Mężczyzna również ucieszy się z galanterii skórzanej takiej jak nowy portfel czy biżuterii w postaci zegarka na bransolecie czy skórzanym pasku. 

Kwiaty na gratulacje – kolory i rodzaje

Jeśli decydujecie się na podarunek gratulacyjny w postaci kwiatów, istotną sprawą jest odpowiedni dobór kwiatów do świętowanej okazji. Poniżej przedstawiamy charakterystykę kwiatów na gratulacje i ich przeznaczenie na daną okazję.
Gratulacje z okazji narodzin dziecka. Chcąc podarować kwiaty świeżo upieczonym rodzicom z okazji narodzin nowego członka rodziny należy pamiętać, by bukiet utrzymywać w kolorystyce białej, beżowej, kremowej, niebieskiej, różowej. Warto do bukietu wybrać kwiaty, które lubi mama malucha, jednocześnie pamiętając o wcześniej wymienionej kolorystyce. Idealnie sprawdzą się w tych kolorach różnego koloru róże, margerytki, goździki, a także sezonowe tulipany czy irysy. 
Bukiet gratulacyjny z okazji narodzin można także skomponować kierując się płcią nowo narodzonego niemowlaka. Idąc tym tropem, wybierzcie bukiet w kolorystyce różowo-jasnej, jeśli na świecie pojawiła się dziewczynka; jeśli jednak ugościliśmy na świecie chłopca, wybierzcie kwiaty w kolorach jasnych z niebieskimi akcentami. 
Istotną kwestią jest unikanie kwiatów o intensywnym zapachu – może być on drażniący dla niemowlaka a co więcej, może powodować bóle głowy.
Gratulacje z okazji zdanego egzaminu, awansu. Wybierając kwiaty na gratulacje z okazji zdanej matury czy egzaminu, awansu w pracy czy zakwalifikowania się na wymarzone stanowisko w pracy zdecydujcie się na bukiet kolorowy. Lepiej w tym wypadku nie stawiać na jednolite barwy, by nie sugerować odbiorcy żadnych intencji. Mieszany, kolorowy bukiet będzie po prostu miłym gestem, nie posiadającym żadnego ukrytego znaczenia. Jeśli okazja do gratulacji nadarzyła się w okresie wiosenno-letnim, warto jest wybrać do bukietu sezonowe kwiaty, które swoją świeżością wprowadzą odbiorcę w miły nastrój. Najlepiej komponować się będą słoneczniki czy tulipany we wszystkich możliwych kolorach. Jeśli jednak wolicie postawić na klasyczne kwiaty, dostępne o każdej porze roku, to bez wahania możecie wybrać goździki, gerbery, alstromerie czy margerytki.
Starajcie się unikać koloru czerwonego, zarezerwowanego raczej w ramach gestów miłosnych. 
Gratulacje na nowej drodze życia. Chcecie pogratulować Młodej Parze wejścia w nowy rozdział życia i podarować im kwiaty? Wybierzcie bukiet w stonowanej kolorystyce, bez krzykliwych kolorów. Najlepiej zdecydować się bukiety z przewagą bieli i jasnych odcieni, dodając do kompozycji pastelowe akcenty. Pięknie będą prezentować się bukiety z eustomą, różą i goździkiem z zielonym przybraniem, a całość dopełni dodatek z gipsówki dodając kompozycji delikatności i lekkości. Zdecydowanie miło będzie Młodej Parze otrzymać bukiet z ulubionymi kwiatami a nawet z kwiatami jakie towarzyszyły im podczas ceremonii ślubnej – każde ich spojrzenie na bukiet będzie przypominał o tym wspaniałym dniu.

Życzenia gratulacyjne:


Z okazji obrony pracy dyplomowej,
życzę w przyszłości pracy wystrzałowej,
sukcesów w zawodzie, uśmiechu na twarzy,
spełnienia wszystkiego co Ci się marzy. 
Z całego serca Ci gratuluję,
ściskam gorąco i mocno całuję.

***

Nigdy nie zbaczaj ze swojej drogi
którą wybrałaś w wędrówce życia
choćby Ci ciernie raniły nogi
a cel wydawał się nie do zdobycia!

Przesyłamy najszczersze gratulacje z okazji …

***

Niech te wszystkie lata Twojej determinacji,
poświęcenia, nauki, okiełznanych stresów,
zwalczonych przeciwności i braku snu
zaowocują spełniającą się w szybkim tempie,
wymarzoną przez Ciebie karierą.

***

Z okazji awansu w pracy,
życzę Ci kolejnych sukcesów w życiu,
tym zawodowym i rodzinnym,
poczucia, że wszystko idzie
we właściwym kierunku i dużo szczęścia.

***

Z okazji ... 
składamy życzenia, abyś potrafił
cieszyć się sukcesami, 
umiał wyciągać wnioski z porażek. 
Życzymy Ci szczęścia, radości i osiągnięcia 
wszystkich zamierzonych celów. 
Pamiętaj: "Każdego dnia możesz zrobić coś, 
aby zbliżyć się do swojego marzenia 
lub możesz nie robić niczego. 
W każdym przypadku podejmujesz decyzję.