Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Miłość

Miłość to wspaniałe uczucie jaką darzy się dwoje ludzi. Okaż swoje uczucie do drugiej osoby i spraw miłosną niespodziankę w postaci kwiatów zupełnie niespodziewanie - takie podarunki są najlepsze. 

1 z 3
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Ognista Miłość Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Ognista Miłość
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
149,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Tej jedynej Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Tej jedynej
149,00 zł
Zobacz więcej
Dziś znowu Cię zobaczę Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
149,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty miłosne

Spotykacie się od jakiegoś czasu, nawiązaliście pewną więź? Myślicie o sobie cały czas, macie motylki w brzuchu na każdą myśl o spotkaniu i zastanawiacie się co to za nowe uczucie? A może odrodziło się na nowo po jakimś czasie?
To prawdopodobnie miłość. Nie chcecie tłamsić w sobie tych emocji – to już jest czas, by powiedzieć sobie „Kocham Cię”. Może być to trochę krępujące, z jednej strony nie chcecie jako pierwsi tego przekazywać, z drugiej strony uczucie jest tak wielkie, że nie możecie go dłużej trzymać w sobie. Mamy dla Was kilka pomysłów w jaki sposób przekazać drugiej osobie te dwa słowa o wielkiej mocy.

Jak powiedzieć „Kocham Cię”?

Jest wiele sposobów na okazanie swojego uczucia drugiemu człowiekowi. Wszystko zależy od waszego temperamentu i sposobu bycia.
Jeśli jesteście typowymi romantykami, zaproście ukochaną/ukochanego do restauracji bądź przygotujcie kolację samodzielnie, stwórzcie nastrój – świeczki, muzyka, kieliszek ulubionego wina, bukiet czerwonych róż – w takich sprzyjających warunkach wyznajcie sobie po cichu to, co czujecie.
Jeśli jesteście raczej porywczymi ludźmi, lubiącymi dobrą zabawę, sport i ekstremalne wyzwania zabierzcie swoją połówkę na lot spadochronem, na przykład za motorówką – tak zwany parasailing. Gdy spadochron uniesie się ku górze złapcie się za ręce i wyznajcie sobie miłość w przestworzach wśród białych obłoczków.
Jeśli jesteście raczej zwolennikami ukazywania miłości czynami aniżeli słowami, a więc wstańcie tego dnia wcześniej i przygotujcie ukochanej osobie śniadanie do łóżka, dobierzcie do tego kolorowy wiosenny bukiet tulipanów z bilecikiem i szepnijcie na dzień dobry „Kocham Cię”.
Ostatni sposób jest dla osób wstydliwych bądź takich, które z przyczyn od siebie nie zależnych znajdują się w wiele kilometrów od ukochanej osoby i nie mogą przekazać tak ważnych słów. Zamówcie usługę doręczenia bukietu świeżych kwiatów, koniecznie z karteczką, na którą będziecie mogli przelać wszystkie słowa opisujące wasze uczucia.

Znaczenie czerwonej róży

Róża jest kwiatem, który jest od wieków uznawany jako symbol namiętności, miłości – jest to kwiat kochanków. Jako jeden z najpiękniejszych kwiatów, jest najczęściej wybierana jako podarunek dla bliskiej osoby, jako podziękowanie, w ramach gratulacji czy jako kwiat przewodni w tematyce ślubnej. 
Zdecydowanie kolor czerwieni zawsze będzie nam się kojarzył z miłością. Jeśli partner wręczył Ci właśnie bukiet skomponowany z róż w kolorze czerwonym, możesz mieć pewność, że uczucie jakim Cię darzy jest naprawdę duże, nie słabnie, a wręcz odwrotnie – rośnie z dnia na dzień.
Jeśli otrzymujesz taki bukiet od kogoś, z kim uczucie zaczyna się dopiero rozwijać, nie znacie się jeszcze w stu procentach, nie wyznawaliście sobie jeszcze żadnych uczuć a relacja jest dość świeża, możesz się już domyślić co chce Ci tym gestem przekazać. 
Pamiętajcie jednak, że pomimo tego, że przypisuje się czerwonym różom określenia „,kwiaty kochanków” nie oznacza to, że możecie je podarować tylko partnerowi czy małżonkowi. 
Takim podarunkiem w postaci czerwonych róż możecie także okazać dowód miłości mamie w ramach miłości rodzicielskiej czy przyjaciółce - swojej przybranej siostrze, w ramach miłości przyjacielskiej. 

Jak codziennie okazywać miłość?

Często tak zatracamy się w życiu codziennym, że czasem zapominamy o małych, codziennych czynach lub gestach, które powinny budować nasze życie miłosne, by ciągle mogło kwitnąć.
Wychodzimy z pomocą, by przypomnieć Wam, jak utrzymywać swoją relację z ukochaną osobą, by  była w ciągłym rozkwicie a są to rzeczy dnia codziennego tak łatwe, a zarazem tak istotne, że nie zajmą Wam wiele czasu wdrażania i przemyślenia by musieć się nad tym głowić. Tak proste rzeczy naprawdę podbudują każdą relację.
Prawcie swoim połówkom komplementy, te małe jak i większe – że smakuje Wam śniadanie wykonane przez nią, że jesteście dumni z naprawionego przez niego cieknącego kranu w kuchni, że ona dziś wygląda wyjątkowo pięknie w tej czerwonej sukience, a on bardzo męsko wygląda w tej błękitnej koszuli. Wydaje się to być oczywiste, a jednak wielu z nas o tym zapomina. Małe słowa przynoszą wiele uśmiechu.
Drobne, czułe gesty – też niby nic takiego, po co to robić skoro wystarczy, że powiem „Kocham Cię”? Otóż nie do końca tak jest. Każdy z nas potrzebuje pewnej bliskości, złapania za rękę czy objęcie się w talii podczas spaceru. Takie gesty mają ogromne znaczenie nie tylko dla Was samych, ale też inni otaczający Was ludzie widzą tę miłość jaką do siebie pałacie. Jeśli ona robi obiad, nie przechodź obojętnie, tylko po drodze daj jej całusa w policzek – obiad na pewno będzie smaczniejszy, gdyż zrobiony z uśmiechem. Kiedy on pracuje na komputerze, przejdź koło niego i pogłaszcz go po włosach, jemu na pewno zrobi się miło. Wracasz po godzinach z pracy i wiesz, że ona nie jest z tego zadowolona? Przynieś ze sobą drobny bukiet kwiatów – zapomni, że była zła.
Nie zapominajcie o tych małych rzeczach, które są podstawą do prawdziwej, szczerej i pełnej uczucia relacji.

Wiersze i wierszyki miłosne

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych wierszyków i życzeń, które możecie wykorzystać chcąc okazać trochę miłości bliskiej osobie nie mając pomysłu na własne słowa. Oto one:

Kiedy wyjdziesz w noc pogodną,
policz ile gwiazd na niebie,
Niech te gwiazdy Ci przypomną,
Jak ja mocno kocham Ciebie. 

***

Moje serce kocha twoje,
Ty wypełniasz myśli moje,
Z tobą czuję się jak w niebie,
Bo ja kocham tylko Ciebie. 

***

Kochać a lubić to wielka różnica,
w sercu i w duszy się Tobą zachwycam
lubić można każdego a kochać tylko jednego
KOCHAM CIĘ

***

Chciałabym ci dać świat twoich marzeń
jak kwiatów polnych błękit snów.
Więc moje serce przyjmij w darze miłości, której brak już słów. 

***

Proszę przyjmij Kochana,
Te róże zdobyte z rana,
Przykryte nocy cieniem
Niech będą przypomnieniem,
Że wśród tylu ludzi na świecie
Żyje jeden maleńki człowieczek,
Który kocha Cię skrycie,
Który oczekuje w ciemności
Od Ciebie chociaż małej iskry miłości.