Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty na Przeprosiny

Bukiet kwiatów przeprosinowych zawsze ratuje sytuację, dlatego nie czekaj dłużej i szybko postaraj się naprawić błąd. Wyślij kompozycję kwiatową jeszcze dziś i koniecznie pamiętaj o bileciku, na którym zamieścisz niezbędne słowo "przepraszam". 

1 z 3
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
11 róż czerwonych Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
199,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty przeprosinowe

Każdy doskonale zna bądź ma za sobą taką sytuację, kiedy między nami a naszymi bliskimi powstało spięcie a relacja od tego czasu jest nieco napięta i nie wiecie jak to naprawić, bo wszystko wydarzyło się z waszej winy. Kilka słów za dużo, zbyt wiele emocji, zły dzień czy nastrój a może po prostu zapomnieliście o ważnej sprawie. Zdecydowanie to znamy, jesteśmy przecież tylko ludźmi. Zastanawiacie się jak przeprosić, gdyż czujecie, że same słowo „przepraszam” może nie wystarczyć albo po prostu sami z siebie chcecie dać więcej. Na pomoc przychodzą kwiaty – sposób idealny, by udobruchać skrzywdzoną osobę, przeprosić i umilić jej resztę dzień. Pamiętajcie tylko, że same kwiaty na przeprosiny mogą nie wystarczyć – dołączcie do nich bilecik, w którym napiszecie, że zrozumieliście swój błąd, że przemyśleliście sprawę i zmienicie nastawienie. Przeproście za zachowanie i udowodnijcie, że chcecie naprawić relację.

Jak powiedzieć przepraszam

Zastanawiacie się jak naprawić błąd, gafę, nietrafione, źle dobrane słowa, chcecie wytłumaczyć zapominalstwo czy swoje niestosowne zachowanie? Podpowiadamy jak opanować sytuację.
Jest wiele podarunków, które, jak z własnego doświadczenia wiemy – zawsze działają. Niektóre mniej, niektóre bardziej. Może uda Wam się wybrać coś z naszych przykładów. 
Dla największych łasuchów najlepszym podarunkiem będą słodycze. Wiele jest w obecnych czasach czekoladek na rynku, które te najważniejsze słowa umieszczą za nas. Opakowania na słodyczach ze słowami „przepraszam” czy „wybacz mi” mogą być miłym początkiem naprawy relacji.
Pluszaki i poduszki – jaka kobieta ich nie lubi? A szczególnie te najsłodsze. Dla dziewczyny, żony czy mamy możecie wybrać po prostu te z napisem „Kocham Cię”, a resztę niezbędnych słów umieścicie na kartce przeprosinowej bądź na bileciku przy kwiatach. Dla przyjaciółki wybierzcie raczej pluszaka – słodkiego, jednak nie sugerującego namiętnych uczuć – zrezygnujcie z misia, który trzyma serduszko. Postawcie raczej na króliczka czy pingwinka. 
Dla osób dysponujących większym budżetem możemy zaproponować voucher dołączony do kwiatów na wyjście do ekskluzywnej restauracji bądź jednodniowy karnet na spa.

Kwiaty na przeprosiny

Chcecie wręczyć bądź wysłać komuś bukiet przeprosinowy za pomocą kuriera ale zastanawiacie się jaki wybór będzie na miejscu bo nie znacie zasad kwiatowego savoir-vivre?
W tym wypadku nie ma specjalnej filozofii wyboru kwiatów. Zasada jest jedna i prawie zawsze ta sama – nieparzyście. Parzystą ilość kwiatów przeznaczamy tylko z okazji rocznicy, by symbolicznie podkreślić które z kolei obchodzone są gody oraz drugi przypadek to kompozycje pogrzebowe – w tym wypadku również można użyć parzystej ilości kwiatów.
Co z kolorystyką? To proste. Czerwone kwiaty przeznaczcie swojej drugiej połówce, której należą się przeprosiny, gdyż takim gestem nie tylko zasugerujecie swoją skruchę, ale także nieprzemijającą miłość. Jeśli chcecie przeprosić przyjaciela, członka rodziny czy na przykład współpracownika, wybierzcie bukiet mieszany i kolorowy. Będzie to bukiet na przeprosiny, niezobowiązujący, rozweselający i wprawiający w miły nastrój, a gest podarowania kwiatów zostanie na pewno miło odebrany i pewnością zażegna konflikt z mniejszym bądź większym stopniu.
Koniecznie dołączcie do bukietu karteczkę z niewymuszonymi przeprosinami i wyjaśnieniami, by osoba obdarowana wiedziała, że nasze intencje są szczere i płyną prosto z serca. 
Pytacie nas często ile kwiatów powinniście podarować na przeprosiny, jaki bukiet będzie wystarczający. Tak naprawdę to wszystko zależy jak bardzo nawaliliście w danej sprawie. Jeśli popełniliście mały błąd i wiecie, że nie jest to sprawa ogromnej wagi, wybierzcie skromny ale piękny bukiecik – liczy się gest i chęć naprawy błędu. Jeśli jednak wiecie, że sprawa jest wysokiej wagi to zdecydujcie się na okazały i luksusowy kosz z kwiatami. Kompozycja 50ciu róż w koszu z pałąkiem będzie naprawdę robił wrażenie i jesteśmy pewni, że złość i przykrość odbiorcy pójdzie w zapomnienie, jeśli nie całkowicie to na pewno w dużej mierze.

Dostawa kwiatów do domu

Wiecie już że popełniliście błąd, w natłoku myśli padło kilka nieprzyjemnych słów, pod wpływem emocji powiedzieliście coś, czego nawet nie myślicie. Każdy z nas ma taka sytuację na pewno za sobą. Czasu nie cofniecie, teraz pozostaje tylko szybko załagodzić sytuację. Jaki pomysł Wam przychodzi jako pierwszy? KWIATY! Kto ich nie lubi? 
Problem jest następujący - nie macie możliwości ich szybko załatwić, jesteście w pracy albo, co gorsza, znajdujecie się na drugim końcu kraju albo i za granicą? Żaden problem. Możecie przecież wysłać kwiaty za pomocą kuriera. Jest to naprawdę szybki sposób na naprawę sytuacji. Czas realizacji to niekiedy nawet 2h, a złożenie zamówienia to kilka chwil. 
Jest wiele produktów spełniających swoje zadanie w ramach przeprosin. Kwiaciarnia internetowa w ofercie ma nie tylko kwiaty cięte, ale także kwiaty doniczkowe, kosze kwiatowe, słodycze – czekoladki, bombonierki, pluszaki. 
Dołączcie do podarunku koniecznie bilecik, na którym przekażecie słowa wyjaśnienia i przeprosiny.