Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Wieniec pogrzebowy – Moje niebo

Dostawa 0zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Wieniec pogrzebowy z jasnych, delikatnych róż z dodatkiem gipsówki oraz zielonych liści, ułożony na podkładzie z naturalnego igliwia odpowiednio odda smutek po stracie bliskiego i będzie należytym gestem szacunku wobec zmarłego. Na szafie pogrzebowej umieszczone zostaną indywidualne słowa pożegnania a kompozycja doręczona zostanie pod wskazany adres bądź na ceremonię.

Wielkość wieńca pogrzebowego
Mały około 20 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Średni około 30 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Duży około 40 kwiatów plus przybranie plus szarfa
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.
Zamówienie na kwiaty pogrzebowe należy złożyć z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Najwyższą jakość naszych kompozycji gwarantują najlepsi floryści w Polsce. Podczas wybierania kwiatów zwracają szczególną uwagę na ich świeżość oraz piękny wygląd. W związku z sezonowością kwiatów i indywidualnym stylem układania bukietów, dostarczone kompozycje mogą różnić się od tych zaprezentowanych na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę.

Opinie klinetów